Flintstonowie / The Flintstones Sezony 1-6 (1960-1966) PLDUB.DVDRip.XviD-FILESDARK / Dubbing PL » ExSite PREMIUM
Flintstonowie / The Flintstones Sezony 1-6 (1960-1966) PLDUB.DVDRip.XviD-FILESDARK / Dubbing PL
Flintstonowie / The Flintstones Sezony 1-6 (1960-1966) PLDUB.DVDRip.XviD-FILESDARK / Dubbing PL

Głównymi bohaterami filmu są Fred Flintston, pracownik kamieniołomu, oraz jego żona Wilma, córka Pebbles, ich "psozaur" Dino i rodzina Rubble?ów: Barney, Betty i ich syn Bamm-Bamm oraz ich "hopagur" Hoppy.

Oprócz serialu Flintstonowie wytwórnia filmowa Hanna-Barbera wyprodukowała film pełnometrażowy Czarodziejskie święta Flintstonów, który opowiada o spotkaniu Freda i Barneya ze świętym Mikołajem.

Odcinek serialu Flintstonowie trwa ok. 25 min. Na przełomie lat 70. i 80. w Polsce serial był wyświetlany z dubbingiem, głosu Fredowi użyczył Cezary Julski, a Barneyowi Kazimierz Brusikiewicz i na VHS przez Polskie Nagrania, lecz pod tytułem "Między nami jaskiniowcami"; głosów użyczyli: Fredowi Tadeusz Włudarski (po jego śmierci: Mariusz Leszczyński), a Barneyowi Lech Ordon.

Obecnie serial można oglądać na kanałach TV Puls i Boomerang. W weekendy była emitowana Godzina z Flintstonami. Wcześniej serial można było oglądać również na VHS i w TVP2, najpierw w bloku dla dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów "zerówki" Godzina z Hanna-Barbera / Spotkanie z Hanna-Barbera w wersji lektorskiej (która prawdopodobnie uległa degradacji, bądź spłonęła w archiwum TVP), a później w bloku dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat Hanna Barbera Polska, już w wersji z dubbingiem.

1,90GB PART: FiLESHARK-RAPiDU-CATSHARE-POBIERZ-SHAREHOST-KINGFILE-LUNATICFILES-UPLOADED
Można pobierać na przemian! Bez hasła!

SCREEN

Flintstonowie / The Flintstones Sezony 1-6 (1960-1966) PLDUB.DVDRip.XviD-FILESDARK / Dubbing PL


DANE TECHNICZNE:SEZON 1
Podobne Posty


Komentarze: 0   Wyświetleń: 308  

Dodaj komentarz

Pogróbienie Kursywa Podkreślony tekst Przekreślony tekst | Wyrównaj do lewej Wyśrodkuj Wyrównaj do prawej | Wstaw emotikonę Wstaw linkWstaw zabezpieczony URL Wybór koloru | Ukryty tekst Wstaw cytat Konwertuj zaznaczony tekst do Cyrillicę Wstaw spoiler

Good Girls Revolt (3) | Derek McQuiston | Amar a muerte